VIDEO NA DDM

 

Szczególnie polecamy:

Diecezjalne ŚDM

 

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży

Diecezjalny Dzień Młodych!

altW Niedzielę Palmową będziemy przeżywać Diecezjalny Dzień Młodych :) Spotkajmy się  wspólnie w Gorzowie, Głogowie i Zielonej Górze:

W Gorzowie, przy katedrze gromadzi się młodzież z dekanatów: Drezdenko, Strzelce Krajeńskie, Gorzów - Chrystusa Króla, Gorzów - Katedra, Gorzów - Trójcy Świętej, Kostrzyn, Rzepin, Sulęcin, Pszczew, Rokitno;

W Zielonej Górze, przy parafii pw. Ducha Świętego gromadzi się młodzież z dekanatów: Świebodzin – Miłosierdzia Bożego, Świebodzin – NMP Królowej Polski, Babimost, Krosno Odrzańskie, Gubin, Lubsko, Sulechów, Zielona Góra – Ducha Świętego, Zielona Góra – Podwyższenie Krzyża Świętego, Zielona Góra – św. Jadwigi, Nowa Sól, Łęknica;

W Głogowie, przy parafii pw. NMP Królowej Polski – młodzież z dekanatów: Kożuchów, Żary, Żagań, Szprotawa, Głogów – św. Mikołaja, Głogów – NMP Królowej Polski, Wschowa, Sława.

 

Szczegółowy program:

 

Wpisany przez Aleksandra Marcińczak

Wolontariat podczas Rio w Świebodzinie

Poszukujemy WOLONTARIUSZY do przygotowania Spotkania Młodych w Świebodzinie! To już 27-ego lipca!

 

Wpisany przez Aleksandra Marcińczak

 

Zaproszenie na Światowe Dni Młodzieży do Świebodzina

Drogi młody przyjacielu! Jeśli z jakichś powodów nie możesz uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży w Rio de Janeiro to PRZYJEDŹ DO ŚWIEBODZINA! Spotykamy się wszyscy pod NAJWIĘKSZĄ FIGURĄ CHRYSTUSA NA ŚWIECIE, aby razem przyjrzeć się Orędziu Papieża Benedykta XVI na tegoroczne ŚDM.

 

Wpisany przez Bartłomiej Dobrzyński

 

DIECEZJALNY DZIEŃ MŁODZIEŻY

Kochani! Tegoroczny Diecezjalny Dzień Młodzieży odbędzie się w ramach Kongresu Stowarzyszeń, Ruchów i Wspólnot dla Nowej Ewangelizacji w Zielonej Górze. Będzie dużo radości, uwielbienia, śpiewu i tańca.... ale nie zabraknie także chwil skupienia - modlitewnej zadumy nad naszym życiem. W dalszej części newsa zamieszczamy program oraz dodatkowe informacje.

 

 

Wpisany przez Bartłomiej Dobrzyński

 

Pytania - Konkurs Liturigczny

Drodzy kapłani i osoby zaangażowane w przygotowania do tegorocznej edycji Konkursu Liturgicznego. Przedstawiamy 400 pytań obowiązujących podczas konkursu. Pytania przygotował Ks. Zbigniew Kobus wraz z zespołem kleryków i diakonów z WSD w Paradyżu. Powodzenia! Pobierz - http://www.ddm.org.pl/index.php?option=com_rokdownloads&view=file&Itemid=139&id=14:konkurs-liturgiczny2012

 

Wpisany przez Bartłomiej Dobrzyński

 

Konkurs Liturgiczny

W ramach Pielgrzymki Ministrantów i Lektorów 5 maja 2012 r. (sobota) do Paradyża organizowany jest VII Diecezjalny Konkurs Liturgiczny. Na ten rok zostaje wyznaczona pula 400 pytań z liturgiki. Pytania będą dostępne na stronie Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży www.ddm.org.pl oraz Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej www.ddl.org.pl od 23 Marca b.r. Ofiarodawcy zapowiadają atrakcyjne nagrody dla zwycięzców indywidualnych oraz najlepszych zespołów. Liczymy na liczny udział ministrantów i lektorów naszej diecezji w konkursie.

 

Wpisany przez Bartłomiej Dobrzyński

 

Strona 1 z 7

Dodaj artykuł/news:

Poinformuj nas koniecznie o planowanych inicjatywach, rekolekcjach, koncertach i innych wydarzeniach! Bez logowania, łatwo i szybko! Współtwórz DDM!