VIDEO NA DDM

 

Szczególnie polecamy:

Diecezjalne ŚDM

 

Zaproszenie na Światowe Dni Młodzieży do Świebodzina

Drogi młody przyjacielu! Jeśli z jakichś powodów nie możesz uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży w Rio de Janeiro to PRZYJEDŹ DO ŚWIEBODZINA! Spotykamy się wszyscy pod NAJWIĘKSZĄ FIGURĄ CHRYSTUSA NA ŚWIECIE, aby razem przyjrzeć się Orędziu Papieża Benedykta XVI na tegoroczne ŚDM.

 

 

Pragniemy zaczerpnąć z przesłania Ojca Świętego, który wzywa nas do ewangelizacji, do miłości bliźniego, do nauczania wszystkich narodów o Chrystusie. Aby jednak powiedzieć Jezusowi „Oto ja, Panie”, potrzeba nam najpierw wejrzeć w głąb siebie, przyjrzeć się naszej relacji z Bogiem, z kościołem, z drugim człowiekiem.


Posileni Chlebem Eucharystycznym i ubogaceni nauką Papieża połączymy się poprzez telemost z Rio de Janeiro, gdzie Ojciec Święty spotka się na czuwaniu modlitewnym z młodzieżą z całego świata. Będziemy wtedy RAZEM, tworząc JEDNO CIAŁO CHRYSTUSA.


Nie ważne ile masz lat i z której części Polski jesteś! Przyjedź aby wspólnie się MODLIĆ, ŚPIEWAĆ, TAŃCZYĆ i BAWIĆ na CHWAŁĘ PANA! W tym wszystkim pomogą nam Siewcy Lednicy oraz Ogólnopolski Projekt muzyczno-teatralny TFP.

 

Celebrujmy naszą wiarę! Celebrujmy młodość!


Abyśmy stanowili jedno!


Zapraszamy!

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Dodaj artykuł/news:

Poinformuj nas koniecznie o planowanych inicjatywach, rekolekcjach, koncertach i innych wydarzeniach! Bez logowania, łatwo i szybko! Współtwórz DDM!