VIDEO NA DDM

 

Szczególnie polecamy:

Diecezjalne ŚDM

 

Rozkochaj się w Eucharystii!

Kochani oto wiadomość dla Was od Doroty z Duszpasterstwa Rodzin: Przyjęło się myśleć, że lato to czas wolny od szkoły, upragniony i wyczekiwany... Mimo, że nastaje czas wakacji, Wydział Duszpasterski oraz Duszpasterstwa Rodzin razem z Ojcami Franciszkanami zapraszają do szkoły! Do tej szkoły nie zabieramy zeszytów, długopisów, tylko siebie i swoją relację z Jezusem. Po raz trzeci w Zielonej Górze odbędzie się Letnia Szkoła Modlitwy.

 

 

To sześć otwartych spotkań. Zapraszamy na nie wszystkich zainteresowanych – młodzież, dorosłych, wierzących, wątpiących, czy poszukujących.Tegoroczna szkoła modlitwy dotyczyć będzie Eucharystii. Każde spotkanie będzie prowadzone przez innego duchowego przewodnika – każde zatem będzie inne, ale wszystkie będą składały się na jedną całość. A całość ma zrealizować konkretny cel – przybliżyć nas do tajemnicy Eucharystii, abyśmy uczestnictwem we Mszy świętej, bardziej się modlili. Spotkania odbywać się będą w kolejne czwartki lipca i dwa czwartki sierpnia. Będziemy rozpoczynać Mszą św. wieczorną o godz. 18.00 i bezpośrednio po niej odbędzie się katecheza. A żeby było jak w szkole, każde spotkanie będzie kończyło się zadaniem domowym na cały tydzień.


Program:
4.07 – Dotyk Boga (Przenajświętsza Trójca i Eucharystia) – ks. Mariusz Jagielski
11.07 – Do źródła, na szczyt! (Eucharystia i Kościół) – ks. Witold Lesner
18.07 – Niebiańskie piękno (celebracja eucharystyczna)– o. Piotr Paradowski OFM Conv.
25.07 – Boska Gra (czynne uczestnictwo)– ks. Tomasz Sałatka
1.08 – I co z tego? (codzienność na wzór Eucharystii)– ks. Tomasz Gierasimczyk
8.08 – Nie tylko dla nas (tajemnica, którą się głosi)– ks. Zygmunt Lisiecki


Czyli jeszcze raz:

Zielona Góra, parafia pw. św. Franciszka, pierwsze spotkanie czwartek 4 lipca godz. 18.00.
Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Dodaj artykuł/news:

Poinformuj nas koniecznie o planowanych inicjatywach, rekolekcjach, koncertach i innych wydarzeniach! Bez logowania, łatwo i szybko! Współtwórz DDM!