VIDEO NA DDM

 

Szczególnie polecamy:

Diecezjalne ŚDM

 

Świebodzin(e)RIO w mediach

Zostało 10 dni do spotkania w Świebodzinie! My wczoraj rozmawialiśmy z mediami. Chcieliśmy by informacja o ŚWIEBODZIN(e)RIO dotarła do wszystkich… albo przynajmniej do jak największej liczby młodych i młodych duchem. Wierzymy też, że nie tylko oni, ale i Wy możecie pomóc innym skorzystać z tej formy spotkania z papieżem Franciszkiem. Przekazujcie dalej, zachęcajcie, zapraszajcie, niech to będzie NASZ czas!

 

Powiedzieli o nas:

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20130716%2FPOWIAT%2F130719618

http://www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/informacja/informacje-lubuskie/wideo/15072013-2155/11769965

http://zgg.gosc.pl/doc/1632353.Rio-w-Swiebodzinie

Jan Paweł II mówił: „Nie lękajcie się, otwórzcie drzwi Chrystusowi”. Naprawdę niewiele potrzeba, by doświadczyć spotkania z Bogiem. W Świebodzinie 27-28 lipca jest ku temu okazja. Bóg przecież sam powiedział: „Gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich”. Będziemy MY i będzie ON. Razem będziemy się bawić, tańczyć, śpiewać i modlić. To okazja do fantastycznych rozmów i spotkań z ludźmi, dla których Jezus jest ważny. Nie może Cię tam zabraknąć!

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Dodaj artykuł/news:

Poinformuj nas koniecznie o planowanych inicjatywach, rekolekcjach, koncertach i innych wydarzeniach! Bez logowania, łatwo i szybko! Współtwórz DDM!