VIDEO NA DDM

 

Szczególnie polecamy:

Diecezjalne ŚDM

 

Warsztaty przed Triduum 2013

Poznać Boga możemy poprzez Jego dzieło miłości, którego dokonał przez krzyż i zmartwychwstanie swojego Syna. Świętujemy tę prawdę podczas Triduum Paschalnego. W tajemnicę Bożej miłości ukazywaną w liturgii można głębiej wejść dzięki śpiewom, które są nieodzowną częścią tej liturgii. Dlatego już po raz piąty zapraszamy chętnych na Warsztaty muzyczno-liturgiczne przed Triduum Paschalnym.

 

 

Prowadzą je animatorzy naszej Diakonii Muzycznej. W programie przewidujemy konferencje dotyczące liturgii Triduum Paschalnego (ze szczególnym akcentem na stronę muzyczną). Proponujemy też dużo nauki śpiewów jedno-, dwu- i wielogłosowych dopasowanych do poszczególnych części liturgii, które to śpiewy można będzie wykorzystać w scholach parafialnych.

 


Warsztaty kierujemy do osób podejmujących posługę śpiewu na liturgiach Triduum w parafiach (minimalny wiek - 15 lat). Zajęcia mają formę "dochodzącą" - uczestnicy nocują we własnych domach i dochodzą (dojeżdżają) na zajęcia warsztatowe. Koszt uczestnictwa wynosi 20 zł. Zapewniamy zeszyt z nutami, napoje, coś słodkiego oraz jednodaniowy obiad w sobotę (śniadania i kolacje we własnym zakresie).


Warsztaty odbędą się w Gorzowie Wielkopolskim, w par. katedralnej, w dniach 1-3 marca 2013 r.


Początek warsztatów w piątek o godzinie 17.00, zakończenie w niedzielę około godz. 13.30. Zgłoszenia przyjmujemy przez odpowiednie do miejsca warsztatów formularze: http://kamuzo.net/index.php/26-aktualnosci/ogloszenia/170-warsztaty-przed-triduum-2013


Gorzów Wlkp.1-3 marca 2013 r.
Zapisy przyjmujemy do środy 28 lutego 2013 r.


W razie niejasności można pisać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Dodaj artykuł/news:

Poinformuj nas koniecznie o planowanych inicjatywach, rekolekcjach, koncertach i innych wydarzeniach! Bez logowania, łatwo i szybko! Współtwórz DDM!