VIDEO NA DDM

 

Szczególnie polecamy:

Diecezjalne ŚDM

 

Wolne miejsca na oazę młodzieżową w Złotym Stoku

Nie masz pomysłu na wakacje? Może szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Kręci Cię nieprzeciętność? Może po prostu chcesz na chwilę zmienić otoczenie? A może już słyszałeś o Bogu i chcesz Go poznać lepiej? Ta propozycja jest dla Ciebie! Zachęcamy Cię do wyjazdu na oazę wakacyjną. Wolne miejsca są między innymi na Oazie Nowego Życia I stopnia w Złotym Stoku (17 lipca – 2 sierpnia). Oaza to niezwykła przygoda z Jezusem - niekoniecznie w budynku kościoła - w programie: zwiedzanie kopalni złota, wyjście na odkryty basen, wędrówki górskimi szlakami (np. na Jawornik i Szczeliniec), wyjście do Czech i praktycznie niegraniczna możliwość korzystania z boiska do piłki nożnej i siatkówki, stołu do ping-ponga oraz piłkarzyków i wielu, wielu innych…

 

Oaza Nowego Życia I stopnia w Złotym Stoku to propozycja dla młodzieży gimnazjalnej i starszej. Jej koszt to 570 zł., a w tym: siedemnaście dni wyjątkowej przygody, pełne wyżywienie, noclegi i wycieczki. Więcej informacji na www.adonai.oaza.pl. Po skończeniu oficjalnych zapisów na portalu, zgłoszenia osobiście będzie przyjmował moderator: ks. Łukasz Malec (Tel. 695 767 793).

Obejrzyj film zachęcający: http://www.youtube.com/watch?v=DdCx2WKD36o&feature=youtu.be

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Dodaj artykuł/news:

Poinformuj nas koniecznie o planowanych inicjatywach, rekolekcjach, koncertach i innych wydarzeniach! Bez logowania, łatwo i szybko! Współtwórz DDM!