VIDEO NA DDM

 

Szczególnie polecamy:

Diecezjalne ŚDM

 

KSM zaprasza na wspólne wakacje!

REKOLEKCJE W KAJAKU NA RZECE BÓBR

Bolesławiec – Nowogród Bobrzański 22-26.07.2013 r. Doskonała propozycja dla tych, którzy lubią pływać, kochają przygody i kajaki, a także są spragnieni słońca. „Przygoda w kajaku” to przede wszystkim sport (spływ, zawody kajakowe), relaks (zapewniony przez bliskość przyrody i niepowtarzalnych nadbobrzańskich terenów) i integracja (wieczorne gry, zabawy, ogniska z gitarą).W programie przewidziane są również chwile na wspólną modlitwę, spotkania w grupach i codzienną Mszę Świętą.

Trasa spływu wiedzie przez Bolesławiec, Szprotawę, Małomice, Żagań i Nowogród Bobrzański. Cena 245 zł obejmuje sprzęt turystyczny (kajak, wiosło, kamizelki ratunkowe), wyżywienie, transport bagaży oraz kadrę obsługującą. Dodatkowo przewidujemy zorganizowany dojazd z Zielonej Góry w obie strony w kwocie ok. 50 zł. Propozycja dotyczy młodzieży od 14-ego do 30-ego roku życia. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: www.zg.ksm.org.pl, lub w biurze KSM przy ul. Aliny 7 w Zielonej Górze (czynne pn - pt od 8.00 do 16.00, tel. 68 458 92 73, tel./fax. 68 458 92 74).

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Dodaj artykuł/news:

Poinformuj nas koniecznie o planowanych inicjatywach, rekolekcjach, koncertach i innych wydarzeniach! Bez logowania, łatwo i szybko! Współtwórz DDM!