VIDEO NA DDM

 

Szczególnie polecamy:

Diecezjalne ŚDM

 

Kurs "Filip"

altCzy jadłeś z Bogiem śniadanie w barze, czy byłeś z Nim w kinie, na spacerze? Czy taki Bóg Ci się wydarzył? A taki Bóg się w Tobie zakochał! I to jest propozycja dla Ciebie – On sam – Jezus Chrystus!”

W ten sposób zielonogórskie wspólnoty zachęcają do udziału w kursie „Filip”. To podstawowy kurs ewangelizacyjny, którego celem jest doprowadzenie uczestników do spotkania z Chrystusem, do doświadczenia Jego miłości i bliskości. Co więcej, kurs pozwala uporządkować sobie, w sposób bardzo konkretny i prosty podstawowe prawdy wiary. Jeśli jeszcze nie spotkałeś Jezusa lub chcesz pogłębić swoją wiarę lub nie ogarniasz, o co chodzi w chrześcijaństwie, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Najbliższe kursy:

15-17 listopada 2013 r., parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze,
organizatorzy: wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna „Przymierze” z parafii pw. św. Stanisława Kostki i Odnowa w Duchu Świętym „Totus Tuus” z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Św.

22-24 listopada 2013 r., parafia pw. św. Jadwigi w Zielonej Górze,
organizator: wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Przymierze”.

alt

alt

alt

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Dodaj artykuł/news:

Poinformuj nas koniecznie o planowanych inicjatywach, rekolekcjach, koncertach i innych wydarzeniach! Bez logowania, łatwo i szybko! Współtwórz DDM!