Madryt 2011 w Raju!

Już w środę 15 września o godz. 10:20 w TVP1 najbliższa emisja programu RAJ a w nim, relacja z rekrutacji do wolontariatu. Co tydzień Tadeusz Syka z piwnicy Jana Pawła II przedstawiał będzie nowe informacje z przygotowań do Madrytu. Oglądaj!

Tadeusz Syka zapowiada kolejne spotkania rekrutacyjne dla wolontariuszy na Światowe Dni Młodzieży , a także opowie o niekonwencjonalnych metodach zdobywania funduszy na wyjazd.

 

Z kolei ks. Grzegorz Suchodolski-dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży – zwraca się  z apelem do kapłanów ,liderów i animatorów wspólnot aby  zbierali wokół siebie młodych i wyruszyli z nimi w sierpniu przyszłego roku do Hiszpanii. 

Przemysław Babiarz tym razem opowie o św. Wincentym a Paulo . W” modlitewniku grzesznika”  spotkamy się z Antoniną Krzysztoń i jej gościem ks. Mirosławem Toszą, który będzie miał kilka rad dla tych , którzy się nigdy nie modlili , a bardzo by chcieli…

W Raju  dyskusje  poprowadzi  ks. Rafał Wroniecki. Tym razem spotka się  z młodzieżą z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, która na co dzień zajmuje się ewangelizacją. Opowiedzą w jaki sposób docierają do swoich rówieśników i jakie ich zdaniem metody ewangelizacyjne są najskuteczniejsze.
Raj był również na niezwykłych warsztatach tanecznych,  których uczestnicy poznają nie tylko sekrety tańca.  Zobaczcie sami…
Środa (15 września) godz. 10:20 TVP1

Adres strony: http://www.tvp.pl/religia/programy-katolickie/raj